Ogłoszenia

11 Niedziela Zwykła

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nasz odpust parafialny. Uroczysta Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie odprawiona w piątek o godz. 18.00, przez Księdza dra Stanisława Szczepańca, Litania do NSPJ po Mszy świętej. Zapraszamy wszystkich parafian. W PIĄTEK KANCELARIA NIECZYNNA. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Czytaj więcej...

Uroczystość Najświętszej Trójcy

W czwartek, 15 czerwca, obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Ze wszystkich kościołów w Polsce wyruszą procesje z Najświętszym Sakramentem. W naszej parafii we czwartek Msze święte przed południem jak w każdą niedzielę, natomiast po południu tylko jedna Msza święta o godz. 17.00, a po niej uroczysta procesja do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Na procesję zapraszamy wszystkich parafian, dzieci obchodzące rocznicę pierwszej Komunii św. zapraszamy w strojach komunijnych. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, a chłopców do dzwonienia. Próba sypania kwiatów będzie w środę o godz. 17.00.

Czytaj więcej...

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30

Czytaj więcej...

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Chcielibyśmy przypomnieć, że uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada w przyszłą niedzielę, kończymy okres Paschalnej Pięćdziesiątnicy, a zatem też tzw. okres Komunii świętej wielkanocnej.

Czytaj więcej...

6 Niedziela Wielkanocna

W przyszłą niedzielę dzieci klas trzecich przyjmą Pierwszą Komunię świętą. Szkoła Podstawowa nr 55 na Mszy świętej o godz. 10.00, a Szkoła Podstawowa nr 56 o godz. 12.00. Spowiedź święta w sobotę od godz. 9.00 S.P. nr 55, a od godz. 10.00 S.P. nr 56.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

Copyright © Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Łagiewnikach
Polityka prywatności i pliki „cookies”

Webmaster: Katolicki.net | Hosting: Kylos | Design JooThemes.net


Internet w służbie Kościoła