Kolęda 2018

 

Lp.

DZIEŃ

K

DATA

GODZ.

ULICA

1.

wtorek

1         

02.01.2018

16:00

Sucha 1 A (17-54)

2.

wtorek

2

02.01.2018

16:00

Sucha 1 i Sucha 1A (1-16A)

3.

wtorek

3

02.01.2018

16:00

Beskidzka 41 (1-40)

4.

wtorek

4

02.01.2018

16:00

Beskidzka 41 (41-80)

5.

środa

1

03.01.2018

16:00

Przykopy 14, blok I i blok II 14 A (1-40)

6.

środa

2

03.01.2018

16:00

Przykopy 14A, blok II 14 A (41 do końca)

7.

środa

3

03.01.2018

15:00

Fredry 4 E

8.

środa

4

03.01.2018

16:00

Fredry 4F

9.

czwartek

1

04.01.2018

16:00

Gołaśka 10

10.

czwartek

2

04.01.2018

16:00

Gołaśka 12

11.

czwartek

3

04.01.2018

15:00

Gołaśka 1

12.

czwartek

4

04.01.2018

16:00

Gołaśka 11

13.

poniedziałek

1

08.01.2018

16:00

Kwietna

14.

poniedziałek

2

08.01.2018

16:00

Kołodziejska 24, 24ACDB

15.

poniedziałek     

3

08.01.2018

16:00

Klonowica i Wspólna

16.

poniedziałek

4

08.01.2018

16:00

Motarskiego, Wąchały, Pocztowa + Fredry 8 (blok)

17.

wtorek

1

09.01.2018

16:00

Harcerska, Lechicka, Pasieczna, Goslara

18.

wtorek

2

09.01.2018

16:00

Malutka, Włodarska

19.

wtorek

3

09.01.2018

16:00

Gołaśka 13

20.

wtorek

4

09.01.2018

16:00

Dobczycka i Przekątna

21.

środa

1

10.01.2018

16:00

Sanocka 11 (1-34)

22.

środa

2

10.01.2018

16:00

Sanocka 11 (35-68)

23.

środa

3

10.01.2018

16:00

Sanocka 6 (1-34)

24.

środa

4

10.01.2018

16:00

Gołaśka 15

25.

czwartek

1

11.01.2018

16:00

Gołaśka 17

26.

czwartek

2

11.01.2018

16:00

Gołaśka 25

27.

czwartek

3

11.01.2018

15:00

Sanocka 6 (35-68)

28.

czwartek

4

11.01.2018

15:30

Sanocka 9 (całość)

29.

piątek

1

12.01.2018

16:00

Sanocka 7 (1-33)

30.

piątek

2

12.01.2018

16:00

Sanocka 7 (34-68)

31.

piątek

3

12.01.2018

16:00

Gołaśka 29 (1-50)

32.

piątek

4

12.01.2018

16:00

Gołaśka 27

33.

sobota

1

13.01.2018

10:00

Sas-Zubrzyckiego 7

34.

sobota

2

13.01.2018

10:00

Sas-Zubrzyckiego 9

35.

sobota

3

13.01.2018

10:00

Myślenicka (do Swoszowic), Chmielna, Storczykowa

36.

sobota

3

13.01.2018

14:00

Sas-Zubrzyckiego 2 (całość)

37.

sobota

4

13.01.2018

14:00

Sas-Zubrzyckiego 10 - całość 

 

38.

poniedziałek      

1         

15.01.2018

16:00

Gołaśka 3 (36-70)

39.

poniedziałek

2

15.01.2018

16:00

Gołaśka 3(1-35)

40.

poniedziałek

3

15.01.2018

16:00

Sas-Zubrzyckiego 5 kl. I

41.

poniedziałek

4

15.01.2018

16:00

Sas-Zubrzyckiego 5 kl. II

42.

wtorek

1

16.01.2018

16:00

Fredry 14 BCDE

43.

wtorek

2

16.01.2018

16:00

Fredry 4 ABCD i domy 3-27

44.

wtorek

3

16.01.2018

16:00

Sas-Zubrzyckiego 8 (1-40)

45.

wtorek

4

16.01.2018

16:00

Fredry 12, 12a,b,c

46.

środa

1

17.01.2018

16:00

Malwowa - domy

47.

środa

2

17.01.2018

16:00

Sowia, Ratajska

48.

środa

3

17.01.2018

16:00

Do Sankt. Bożego Miłosierdzia, Przykopy - domy

49.

środa

4

17.01.2018

16:00

Fredry boczna, Chochołowska

50.

czwartek

1

18.01.2018

16:00

Beskidzka domki, blok 12 i 25

51.

czwartek

2

18.01.2018

16:00

Sas-Zubrzyckiego 6 (1-40)

52.

czwartek

3

18.01.2018

15:00

Gołaśka 37 (1-50)

53.

czwartek

4

18.01.2018

16:00

Gołaśka 37 A i B

54.

piątek

1

19.01.2018

16:00

Gołaśka 6

55.

piątek

2

19.01.2018

16:00

Gołaśka 14

56.

piątek

3

19.01.2018

16:00

Fredry 12 d, e

57.

piątek

4

19.01.2018

16:00

Zielona, Bystra

58.

sobota

1

20.01.2018

10:00

Sas-Zubrzyckiego 3 kl.I

59.

sobota

2

20.01.2018

10:00

Millana, Pierzchówka, Zmichowskiej

60.

sobota

3

20.01.2018

10:00

Sucha od torów - nieparzyste

61.

sobota

4

20.01.2018

14:00

Sucha od torów - parzyste

62.

poniedziałek

1

22.01.2018

16:00

Gołaśka 7

63.

poniedziałek

2

22.01.2018

16:00

Gołaśka 8

64.

poniedziałek

3

22.01.2018

16:00

Kurasia - bloki

65.

poniedziałek

4

22.01.2018

16:00

Kurasia - domy

66.

wtorek

1

23.01.2018

16:00

Kotsisa

67.

wtorek

2

23.01.2018

16:00

Tarnobrzeska 3

68.

wtorek

3

23.01.2018

16:00

Gołaśka 5

69.

wtorek

4

23.01.2018

16:00

Gołaśka 39 A i B

70.

środa

1

24.01.2018

16:00

Roi 4

71.

środa

2

24.01.2018

16:00

Urocza

72.

środa

3

24.01.2018

15:00

Strumienna

73.

czwartek

1

25.01.2018

16:00

Sas-Zubrzyckiego 3 kl. II

74.

czwartek

2

25.01.2018

16:00

Tarnobrzeska domy, Madera, Jastrzębia

75.

czwartek

3

25.01.2018

16:00

s. Faustyny od torów do Ratajskiej

76.

czwartek

4

25.01.2018

16:00

s. Faustyny od torów do Ratajskiej

77.

piątek

1

26.01.2018

16:00

Sas-Zubrzyckiego 4 (1-50)

78.

piątek

2

26.01.2018

16:00

Gołaśka 9

79.

piątek

3

26.01.2018

16:00

s. Faustyny od Ratajskiej do Fredry

80.

piątek

4

26.01.2018

16:00

s. Faustyny od Ratajskiej do Fredry

 

Copyright © Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Łagiewnikach
Polityka prywatności i pliki „cookies”

Webmaster: Katolicki.net | Hosting: Kylos | Design JooThemes.net


Internet w służbie Kościoła